Kerem YENICE

Müsait
GAYRİMENKULDE SİZİN AMACINIZ, BİZİM İŞİMİZDİR.. MAKSİMUM HİZMET İÇİN YANINIZDAYIM.com

19.06 1977'de İzmir'de dünyaya geldi, Karşıyaka'da mutlu bir çocukluk geçirdi. Keşfetmeye meraklı, hareketli bir çocukluktan sonra İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi'ni, ardından hep örnek aldığı inşaat mühendisi babasının izinden giderek 2000 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'ni bitirdi. İş hayatına başlayana kadar lisanslı olarak Karşıyaka ve Tuborg basketbol kulüplerinde forma giydi. 3 kardeşten en büyüğü olarak, bir Profesyonel Basketbol Oyuncusu erkek kardeş ile Gemi Makinaları İşletme Mühendisi (nam-ı diğer Çarkçıbaşı) bir kız kardeşe ağabeylik yapmaktadır.

Sistem Mühendislik A.Ş.'de 1 yıl şantiye şefliği yaptıktan sonra 2002 yılında Samsun'da askerlik görevini İnşaat Emlak Komisyonu Üyeliği'nde bulunarak başarı ile tamamladı. Askerlik sonrasında 1 yıl kadar daha inşaat sektöründe görev aldıktan sonra asıl yapmak istediği iş dalının pazarlama ve satış sektörü olduğuna karar verip, 2003 yılında Öztüre Holding'e bağlı Pietra Kaikos markası ile doğal taş sektöründe Bölge Satış Yöneticisi olarak göreve başladı. Yüksek satış ciroları sebebi ile 8 ay gibi kısa bir süre sonra bölge distribütörlüğü teklifi üzerine kendi şirketini kurdu. Bir yıl sonra da 2005 yılında kendi markası olan 4444taş'ı hayata geçirdi. (4444tas.com)

Sürekli iş fikirleri üretmeyi ve proje geliştirmeyi seven yapısından dolayı, benzer yapıdaki kişileri bulmak için 2005 Haziran ayında Fikir Takımı (kısa adı ile FİTA) fikrini ortaya attı ve kurucu oyuncusu oldu. Haftada bir gün yapılan idmanlarda, fikir paslaşmaları ile sürekli öğrenmeye devam etti ve geride kalmamayı hayat biçimi haline getirdi.

2011 yılında, marka oluşturma ve yönetimi alanındaki becerisini Dönercibaşı markasında Marka Yöneticiliği görevinde kullandı. 2012 yılında Milastone markasının yapılandırılması görevini tamamlayıp, 2014 yılında Sabuncu Group'taki Proje ve İş Geliştirme Koordinatörlüğü görevi için Ankara'ya taşındı. 2 yılın ardından tekrar bağımsız çalışma isteğinden dolayı, tüm ticari tecrübesini, hayat bilgisini ve yeteneklerini paylaşabileceğine inandığı, "RE/MAX Yatırım Ailesi" çatısı altına 2016 yılında katılıp, Stil Filozofu eşi ile ortak olarak Değer Katanlar şirketini kurdu ve Yenice yöntemlerle işini geliştirmeye başladı.

İnşaat mühendisi olan Kerem Yenice'nin, YENİCE Team'i kurmak üzere 2018 yılında Maximum Danışman olarak "RE/MAX Proje Ailesi" ile yolları birleşti. 2019 yılı haziran ayında RE/MAX Liva Ailesi'ne takımıyla beraber transfer oldu. Temmuz 2019'da İzmir'de takım kurarak etki sınırlarını Ankara'nın dışına taşımış oldu. Eylül 2019'da takım sisteminin çok daha iyi çalışacağına inandığı, sektörün ilk global kurumsal markası ve buz kırıcısı olan inovatif yaklaşımlı Coldwell Banker markası ile yoluna devam eden Yenice, takım arkadaşları ile artık mavi ekipte..

Yenice, tüm gücünü daima YANINDA olan harika eşinden almakta ve de tüm enerjisini ve fikirlerini yatırımseverlerin YANINDA olmaya adamaktadır..

Gayrimenkul

alırken, satarken, kiralarken;

YANINIZDAYIM.com
Tümünü Göster